Відкритий турнір з дзюдо, присвячений пам'яті Героїв Чорнобиля - 2019 Славутич

05.04.2019 року в Місті Славутич, пройшов міжнародний турнір з дзюдо серед юніорів 2007-2010 р, присвячений Пам’яті героїв Чорнобиля, генеральним спонсором якого є Омега Консалтинг Груп.

Поборотися на татамі приїхало 300 учасників з різних куточків України, а також представники Білорусі. Маленькі спортсмени боролися повною віддачею і прагненням до перемоги!

Велику вдячність спортсмени та їх тренер Олег Копылов висловлюють генеральному спонсору СК дзюдо «АТОМ» Omega Consulting Group за моральну та фінансову підтримку!

Фестиваль Дзюдо.
Київ 2019

Відбувся відкритий турнір серед найменших дзюдоїстів 2010, 2011 і 2012 р.н., який традиційно проводиться в рамках «Дитячого Фестивалю дзюдо».

Хлопці з різних куточків України приїхали позмагатися на татамі: численних спортшкіл і клубів Києва, з Черкас, Миколаєва, Чернігоаа, Кременчука, Житомира, Шацька, Сєвєродонецька, Корсунь-Шевченківський, Ніжина, Василькова, Броварів, Коцюбинського, Вінниці, Славутича. Вітаємо наших переможців і призерів, і бажаємо подальших плідних тренувань.

Саня Головненко — 1 место
Дячук Влад — 5 место
Мельник Артём — 7 место

Чемпіонат України U21. Дніпро 2019

26 і 27 березня на татамі спорткомплексу ОЛИМПІЯ визначилися найсильніші дзюдоїсти і дзюдоїстки України. Змагалися юніори та юніорки не старші 21 року, 375 учасників з 23 регіонів нашої країни. Боротьба велася за медалі чемпіонату, а також за шанс потрапити до збірної для участі в юніорських Кубках Європи, Чемпіонаті Європи та Чемпіонаті світу.

Христина Гоман зайняла почесне 2 місце! Вітаємо її і тренера Олега Геннадійовича!

Всеукраїнський турнір з дзюдо «Київська весна». Київ. 2019

19 лютого у м. Суми відбувся Чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років

СК дзюдо «Атом» та відділення дзюдо КДЮСШ м. Славутича представляли 4 спортсмени, які за результатами виступів отримали такі результати:

Куцаєнко Ярослав – ІІІ місце — +81 кг;
Кочарян Михайло – ІІІ місце – 81 кг;
Шабетя Максим – V місце – 66 кг.

Міжнародний турнір. Острава. Чехія. 2019

Як розповів Олег Геннадійович, всі дзюдоїсти нашого міста посіли місця, не нижче 10го, враховуючи те, що у кожній ваговій категорії було не менше 60 спорстменів.

Найкращі результати показали:
Гоман Христина (ІІ місце) та Терехов Іван (ІІІ місце),
Куцаєно Ярослав посів V місце, а Щедракова Аріна — VII місце.

Вітаємо спортсменів, їх батьків та всю тренерську команду відділення дзюдо КДЮСШ м. Славутича (Копилова О.Г., Щедракову Ю.О.) з гідним виступом наших спортсменів у Європі!

Так тримати!

Окрему подяку за постійну фінансову підтримку наших дзюдоїстів виражаємо експерту в сфері охорони та безпеки Omega Consulting Group

Завдяки Вам наші спортсмени отримують змогу відвідати такі великомасштабні заходи в Європі, показати себе та привезти медалі до нашого міста!

Чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років м. Суми

Наше місто представляла Гоман Христина, яка лише півроку тому отримала звання майстра спорту України.

За результатами змагань Гоман Христина отримала бронзову нагороду на Чемпіонаті.

Вітаємо її та тренера Копилова О.Г. із високими досягненнями. Бажаємо наступних звершень та перемог!

Чемпионат Киевской области по Дзюдо. 2018

Куцаенко Ярослав — 1 место🥇

Кочарян Михаил — 2 место 🥈

Шабетя Максим — 3 место 🥉

Чемпіонаті Київської області серед юнаків та дівчат

Першість КДЮСШ м. Славутича на призи Omega Consulting Group з дзюдо серед найменших вихованців відділення - груп початкової підготовки. 2018

Всі спортсмени дуже хвилювалися, проте старалися, проявили борцовський характер та продемонстрували чому вони навчилися за 4 місяці навчання на відділенні дзюдо.

Отже, в запеклій боротьбі призові місця посіли:

У ВАГОВІЙ КАТЕГОРІЇ до 22 кг І місце посів Музиченко Данило ІІ місце посіла Скрипова Валерія ІІІ місце посіли Лобода Ростислав та Ткаченко Марк.

У ВАГОВІЙ КАТЕГОРІЇ до 25 кг І місце посів Дидовець Артем ІІ місце посів Шелестій Костя ІІІ місце посів Давиденко Георгій.

У ВАГОВІЙ КАТЕГОРІЇ до 28 кг І місце посів Заволока Богдан ІІ місце посів Максименко Ярослав ІІІ місце посіли Данцит Данило та Позняк Микита.

У ВАГОВІЙ КАТЕГОРІЇ до 32 кг І місце посіла Єрохова-Немерченко Дар’я ІІ місце посів Шременок Микола ІІІ місце посіли Корявець Дмитро та Орел Денис.

У ВАГОВІЙ КАТЕГОРІЇ більше 35 кг І місце посів Янишин Єгор ІІ місце посів Григорян Арег ІІІ місце посіли Федорова Анна та Головненко Олександр.

Спеціальними призами від Omega Consulting Group за волю до перемоги були нагороджені Бавін Андрій та Скрипова Валерія.

Всі діти були нагороджені пам’ятними призами та клубними картками від спортивного клубу дзюдо «Атом», призери та переможці — медалями та дипломами від Omega Consulting Group. Ми вітаємо УСІХ, хто приймав участь у змаганнях з початком іх спортивного шляху! Нехай в подальшому вас чекають тільки перемоги та міжнародне визнання! Дякуємо батькам та всім, хто прийшов підтримати дітей, за неперевешену атмосферу на змаганнях!

Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат пам`яті
героїв Чорнобиля 2018

Змагання урочисто відкрили почесні гості турніру: секретар міської ради Володимир Борисов, завідуючий відділом молоді та спорту Лідія Шаніна, генеральний директор компанії «Omega Consulting Group» Тетяна Кебкало, директор КДЮСШ Ірина Жема та Заслужений тренер України Олег Копилов.

Спортсмени та почесні гості хвилиною мовчання вшанували загиблих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які ціною свого життя і здоров’я змогли зупинити та обмежити руйнівну силу найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року.

Переможцями та призерами в напруженій боротьбі у своїх вагових категоріях стали наступні вихованці спортивної школи м. Славутича:

1 місце – Єрохова-Немерченко Дар’я (32 кг.)

2 місце – Єрохов-Немерченко Іван – (26 кг.)

3 місце – Сметанкін Павло – (26 кг.)

3 місце – Щедракова Арина – (36 кг.)

5 місце – Гриценко Ілля – (29 кг.)
5 місце – Євтушенко Гліб – (32 кг.)

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та медалями відповідних ступенів, кращі дзюдоїсти призами від приватної військової компанії «Omega Consulting Group» (Кебкало Т.М.) та відділу молоді та спорту виконавчого комітету Славутицької міської ради.

Mіжнародний турнір з дзюдо у м.Харків 2018

За результатами змагань V місце — Кочарян Михайло, ІІІ місце — ЯРОСЛАВ КУЦАЄНКО. Ми вітаємо спортсменів із зайнятими місцями, бажаємо подальших успіхів та перемог на татамі! Окрему подяку за постійну фінансову підтримку наших дзюдоїстів виражаємо експерту в сфері охорони та безпеки Омега Консалтінг Груп