JUDO ATOM SLAVUTICH

Всеукраїнський турнір з дзюдо «Київська весна». Київ. 2019

19 лютого у м. Суми відбувся Чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років

СК дзюдо «Атом» та відділення дзюдо КДЮСШ м. Славутича представляли 4 спортсмени, які за результатами виступів отримали такі результати:

Куцаєнко Ярослав – ІІІ місце — +81 кг;
Кочарян Михайло – ІІІ місце – 81 кг;
Шабетя Максим – V місце – 66 кг.

Велику вдячність спортсмени та їх тренер Олег Копылов висловлюють генеральному спонсору СК дзюдо «АТОМ» Omega Consulting Group за моральну та фінансову підтримку!

5/5

Міжнародний турнір. Острава. Чехія. 2019

Як розповів Олег Геннадійович, всі дзюдоїсти нашого міста посіли місця, не нижче 10го, враховуючи те, що у кожній ваговій категорії було не менше 60 спорстменів.

Найкращі результати показали: Гоман Христина (ІІ місце) та Терехов Іван (ІІІ місце), Куцаєно Ярослав посів V місце, а Щедракова Аріна — VII місце.

Вітаємо спортсменів, їх батьків та всю тренерську команду відділення дзюдо КДЮСШ м. Славутича (Копилова О.Г., Щедракову Ю.О.) з гідним виступом наших спортсменів у Європі!

Так тримати!

Окрему подяку за постійну фінансову підтримку наших дзюдоїстів виражаємо експерту в сфері охорони та безпеки Omega Consulting Group

Завдяки Вам наші спортсмени отримують змогу відвідати такі великомасштабні заходи в Європі, показати себе та привезти медалі до нашого міста!

5/5

Чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років м. Суми

19 лютого у м. Суми відбувся Чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років

Наше місто представляла Гоман Христина, яка лише півроку тому отримала звання майстра спорту України.

За результатами змагань Гоман Христина отримала бронзову нагороду на Чемпіонаті.

Вітаємо її та тренера Копилова О.Г. із високими досягненнями. Бажаємо наступних звершень та перемог!

Окрему подяку за постійну фінансову підтримку наших дзюдоїстів виражаємо експерту в сфері охорони та безпеки Omega Consulting Group

5/5

Чемпионат Киевской области по Дзюдо. 2018

Куцаенко Ярослав — 1 место🥇

Кочарян Михаил — 2 место 🥈

Шабетя Максим — 3 место 🥉

Окрему подяку за постійну фінансову підтримку наших дзюдоїстів виражаємо експерту в сфері охорони та безпеки Omega Consulting Group

5/5

Першість КДЮСШ м. Славутича на призи Omega Consulting Group з дзюдо серед найменших вихованців відділення - груп початкової підготовки. 2018

Всі спортсмени дуже хвилювалися, проте старалися, проявили борцовський характер та продемонстрували чому вони навчилися за 4 місяці навчання на відділенні дзюдо.

Отже, в запеклій боротьбі призові місця посіли:

У ВАГОВІЙ КАТЕГОРІЇ до 22 кг І місце посів Музиченко Данило ІІ місце посіла Скрипова Валерія ІІІ місце посіли Лобода Ростислав та Ткаченко Марк.

У ВАГОВІЙ КАТЕГОРІЇ до 25 кг І місце посів Дидовець Артем ІІ місце посів Шелестій Костя ІІІ місце посів Давиденко Георгій.

У ВАГОВІЙ КАТЕГОРІЇ до 28 кг І місце посів Заволока Богдан ІІ місце посів Максименко Ярослав ІІІ місце посіли Данцит Данило та Позняк Микита.

У ВАГОВІЙ КАТЕГОРІЇ до 32 кг І місце посіла Єрохова-Немерченко Дар’я ІІ місце посів Шременок Микола ІІІ місце посіли Корявець Дмитро та Орел Денис.

У ВАГОВІЙ КАТЕГОРІЇ більше 35 кг І місце посів Янишин Єгор ІІ місце посів Григорян Арег ІІІ місце посіли Федорова Анна та Головненко Олександр.

Спеціальними призами від Omega Consulting Group за волю до перемоги були нагороджені Бавін Андрій та Скрипова Валерія.

Всі діти були нагороджені пам’ятними призами та клубними картками від спортивного клубу дзюдо «Атом», призери та переможці — медалями та дипломами від Omega Consulting Group. Ми вітаємо УСІХ, хто приймав участь у змаганнях з початком іх спортивного шляху! Нехай в подальшому вас чекають тільки перемоги та міжнародне визнання! Дякуємо батькам та всім, хто прийшов підтримати дітей, за неперевешену атмосферу на змаганнях!

Mіжнародний турнір з дзюдо у м.Харків 2018

За результатами змагань V місце — Кочарян Михайло, ІІІ місце — ЯРОСЛАВ КУЦАЄНКО. Ми вітаємо спортсменів із зайнятими місцями, бажаємо подальших успіхів та перемог на татамі! Окрему подяку за постійну фінансову підтримку наших дзюдоїстів виражаємо експерту в сфері охорони та безпеки Омега Консалтінг Груп

Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат пам`яті
героїв Чорнобиля 2018

Змагання урочисто відкрили почесні гості турніру: секретар міської ради Володимир Борисов, завідуючий відділом молоді та спорту Лідія Шаніна, генеральний директор компанії «Omega Consulting Group» Тетяна Кебкало, директор КДЮСШ Ірина Жема та Заслужений тренер України Олег Копилов.

Спортсмени та почесні гості хвилиною мовчання вшанували загиблих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які ціною свого життя і здоров’я змогли зупинити та обмежити руйнівну силу найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року.

Переможцями та призерами в напруженій боротьбі у своїх вагових категоріях стали наступні вихованці спортивної школи м. Славутича:

1 місце – Єрохова-Немерченко Дар’я (32 кг.)

2 місце – Єрохов-Немерченко Іван – (26 кг.)

3 місце – Сметанкін Павло – (26 кг.)

3 місце – Щедракова Арина – (36 кг.)

5 місце – Гриценко Ілля – (29 кг.)
5 місце – Євтушенко Гліб – (32 кг.)

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та медалями відповідних ступенів, кращі дзюдоїсти призами від приватної військової компанії «Omega Consulting Group» (Кебкало Т.М.) та відділу молоді та спорту виконавчого комітету Славутицької міської ради.

Чемпіонаті Київської області серед юнаків та дівчат

В м. Васильків 17 листопада вихованці відділення дзюдо, прийняли участь у чемпіонаті Київської області серед юнаків та дівчат.

За результатами змагань бронзові нагороди вибороли Щедракова Аріна (вагова категорія 40 кг) та Грінько Святослав (вагова категорія 46 кг)

Вітаємо призерів та їніх тренерів! Бажаємо нових спортивних досягнень!!!!

5/5

Всеукраїнський турнір, присвячений Міжнародному дню дзюдо 2018

За результатами індивідуальних зустрічей у важкій боротьбі призові місця та нагороди вибороли:
ГРИЩЕНКО ІЛЛЯ — ІІІ місце у ваговій категорії до 32кг,
ГРІНЬ МАКСИМ — ІІІ місце у ваговій категорії до 35кг та
ЮЩЕНКО БОГДАН — ІІІ місце у ваговій категорії до 50кг!

Вітаємо призерів, їх батьків та незмінного тренера Копилова Олега Геннадійовича з такими результатами!

Бажаємо спортсменам не зупинятися на досягнутому та гордо нести ім’я Славутицької КДЮСШ на подальших змаганнях!